Diák és Öntevékeny Körök Egyesülete Komló

Pecsi keksz manufaktura

2019 perces kosárgála és egészségnap
Szeretettel várunk mindenkit egy felejthetetlen programra!

Nevezési határidő május 15.!!!

A 2019 perces kosárgálán 14 éven felüli, kosárlabdázni tudó, egészséges, felkészült játékosok vehetnek részt. Összesen 100 fő jelentkezését tudjuk – érkezési sorrendben – fogadni, a további jelentkezők várólistára kerülnek és az esetleges visszamondások alapján tudunk részükre játéklehetőséget biztosítani.

A teljes versenykiírás ITT olvasható, esemény Facebook oldalát ITT találod.
2019perces kosargala szines png
Nevezéssel kapcsolatos tudnivalók:
 - Nevezni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. emailcímre küldött üzenettel egyénileg és csoportosan is lehet. Küldendő adatok: név, születési idő, lakcím, emailcím, pólóméret, csapatnév.
 - Egyéni illetve kis létszámú csapatok nevezése esetén a szervezők gondoskodnak a csapatok összevonásáról/kialakításáról. (Az egyben jelentkező csapatokat nem szedjük szét!)
 - A nevezések elfogadása a beérkezések sorrendjében történik, ezért javasoljuk, hogy minél előbb jelentkezzen, aki biztosan tudja, hogy játszani szeretne ezen a különleges eseményen!
 - Minden nevezést emailben visszaigazolunk.
 - A kosárlabdagálán való részvétel INGYENES, ugyanakkor a nevezés a 2000 forintos regisztrációs díj beérkezése után válik érvényessé.
           * A 2000 forintos regisztrációs díj átutalása/befizetése a DÖKE bankszámlájára szükséges:
        * Bankszámlaszám:
                 10404302-50504852-53511000 (K&H Bank).
        * Közleményben kérjük feltüntetni a játékos nevét, amennyiben egy csapatnyi nevezést utaltok, úgy a csapat nevét és a létszámot.
        * A regisztrációs díjat a rendezvény kezdete előtt minden résztvevő számára készpénzben visszaadjuk.
        * Aki nem jelenik meg és így végül nem tud részt venni az eseményen, annak nem áll módunkban visszafizetni a regisztrációs díjat.

Díjazás:
 - Minden teljesítő emlékérmet kap.
 - Különdíjban részesül az 1., az 1000., a 2000., a 2019., a 3000., a 4000., az 5000., 6000., 7000. és az utolsó kosár szerzője.
 - A mérkőzések eredményei alapján a 2019 perces kosárgála eredményhirdetéssel zárul.

A kosárgála főbb szabályai:
 - A kosárgálán 10 csapat vesz részt, a pályán egy időben 2 csapat mérkőzik meg egymással.
 - A csapatokban fiúk és lányok vegyesen szerepelhetnek.
 - A csapatok – a 2019 perc alatt – egy sorsolási szisztéma alapján 20-50 perces mérkőzéseket játszanak egymással. (Minden csapatnak ugyanannyi meccse lesz és összességében ugyanannyi percet játszik.)
 - A dobott pontokat egybe számoljuk a kosárlabda hagyományos pontszámítása alapján, de külön számoljuk az egyes mérkőzések eredményeit.
 - A kosárgálán nincs büntetődobás. Dobómozdulat megkezdését követő szabálytalanság esetén alapvonali bedobással folytatódik a mérkőzés (a szabálytalanságot elszenvedő csapat támadásával).
 - A mérkőzések a fair play szabályai szerint, játékvezető közreműködése nélkül kerülnek lebonyolításra.
 - Minden mérkőzést egy pályafelügyelő kísér figyelemmel, akinek a döntése bár-milyen vitás helyzetben mérvadónak számít.
 - Szándékosan elkövetett, súlyos szabálytalanságot vétő játékos a rendezvény további mérkőzéseiről kizárásra kerül.

A felejthetetlen élmény mellé az alábbiakat biztosítjuk a résztvevőknek:
 - egyedi emblémázott ujjatlan pólót
 - kétszeri meleg étkezést (szombati és vasárnapi ebédet)
 - DÖKE-büfében ingyenes fogyasztást (pogácsa, gyümölcs, víz)
 - díjazást, különdíjakat
 - emlékérmet
 - orvosi (mentőautós) felügyeletet az esetleges sérülések mielőbbi ellátására
 - jó hangulatot 

Egyéb fontos tudnivalók:
 - A rendezvényen mindenki saját felelősségére vesz részt, melyet a kosárgála kezdete előtt kézhez kapott nyilatkozat aláírásával ismer el.
 - A nevezők beleegyeznek abba, hogy a program ideje alatt a róluk készült fényképeket, interjúkat és egyéb felvételeket a szervező Komló Város Önkormányzata és a DÖKE felhasználhassa, a nevezésnél megadott adataikat kapcsolattartás céljából visszavonásig megőrizze.
 - Pihenni a mérkőzések között az arra kijelölt helyeken lehet (hálózsák hasznos lehet)
 - A rendezőktől kártérítés semmilyen címen nem igényelhető!
 - Amennyiben bármelyik csapat/játékos kárt okoz a kosárgála folyamán, az okozott kár megtérítésére köteles!
 - A rendezvény helyszínén tilos bármilyen alkoholtartalmú ital fogyasztása, továbbá a dohányzás is.

Lehetőségek 14 év alatti és senior korosztályú csapatoknak:
 - „Diák-buli”: Általános iskolás, 14 év alatti gyerekekből álló csapatok nevezését is várjuk, nekik az első nap (2019.06.22.) biztosítunk játéklehetőséget.
 - „Nosztalgia-parti”: A senior kosarasok számára a kosárgála második napján (2019.06.23.) biztosítunk játéklehetőséget.
A „Diák-buli” és a „Nosztalgia-parti” résztvevői számára emblémázott pamutpólót és emléklapot biztosítunk.
Kérjük, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. emailcímre küldött nevezésnél jelöld, hogy „Nosztalgia-partin” vagy „diák-bulin” szeretnél-e részt venni és add meg pólóméretedet! Jelentkezési határidő: 2019.05.15. Ezt követően ismertetjük a csapatokkal a mérkőzések pontos időpontját!
Amennyiben nincs csapatod, de szívesen játszanál, akkor is bátran jelentkezz!

A 2019 perces kosárgála kísérő programja az egészségnap lesz 2019. június 22-én, szombaton 10-16 óra között.
- Kitelepül a Komlói Egészségfejlesztési Iroda és ingyenes szűrővizsgálatokat végez az érdeklődőkön.