Diák és Öntevékeny Körök Egyesülete Komló

Facebook

Hírdetés

Pecsi keksz manufaktura

Szép sikerek a 2016-os futószezon első felében

A DÖKE Futó-és triatlon szakosztály tagjai szebbnél-szebb eredményeket értek el a futószezon első felében. Kimagasló Csörnyei Csabáné Nelli teljesítménye, aki a versenyeken női abszolútban is a legjobb, vagy a legjobbak között van. Többen büszkélkedhetnek kategóriás dobogós helyezésekkel és kiváló egyéni teljesítményekkel.

Eredmények:

Február 7-én Kaposváron a Kaposvár Dombjai Farsangi Félmaratonon második helyezést ért el kategóriájában Csörnyei Csabáné Nelli és Hakszer Erika, harmadik lett Kerekes Bukta és Bognár László.

Kaposvar 2016

Február 26-án a Lajvér Forralt Borvidék 21 km-es távján Kovács Tamás 2. helyezést ért el.

Forralt 2016

Március 6-án a Pécs-Harkány 25 kilométeres futóversenyen korosztályában első Hakszer Erika, harmadik Kerekes Bukta lett. Családi váltóban Kispál László, Kispál Dániel, Gyenizse Zoltán elsőnek ért a célba. Pecs Harkany2016

Március 20-án a FutaPécsSE Dunafutása A Busók Földjén félmaraton versenyt Mohácson Csörnyei Csabáné Nelli nyerte, Hakszer Erika 4. Csörnyei Csaba 5. lett.

Dunafutas2016

Április 9-én Baján rendezett Kikelet Félmaratonon abszolút női második Csörnyei Csabáné Nelli. A korosztályos versenyben elő helyezést ért el Csörnyei Csabáné Nelli, Kerekes Bukta és Hakszer Erika. Zsálig Ákos első félmaratonját kiváló idővel teljesítette.

Baja2016

Április 16-án Mérő futás volt Kaposmérőn. 7 km-en Hakszer Erika abszolút és korosztályos első, Csörnyei Csaba abszolút és korosztályos második, 21 km-en Csörnyei Csabáné Nelli abszolút és korosztályos első, Bognár László korosztályos első helyezést ért el.

Mero 2016

Május 7-én Szekszárdon rendezték meg a Borvidék Félmaratont. Csörnyei Csabáné Nelli abszolút és korosztályos második helyen ért célba. Hakszer Erika és Bognár László korosztályos első helyezést szereztek.

Borvidek 2016

Május 8-án a Sry Chinmoy félmaratonon a Malomvölgyi tónál Kovács Tamás 3. helyen futott célba, Tasnádi Erika pedig 2. lett a minimaratonon.

SriChinmoy 2016

Május 15-én Keszthelyen a Keszthelyi Kilométerek versenyen Csörnyei Csabáné Nelli abszolút 3. és egyben korosztályos első lett.

Keszthely 2016

Május 15-én az OrfűMad sprinttávját hidegben, szakadó esőben Zsálig Ákos sikeresen teljesítette.

OrfuMad 2016

Május 21-én Pépcs-Orfű Félmaraton női versenyét Csörnyei Csabáné Nelli nyerte, Hakszer Erika 4. Korosztályos versenyben Nelli és Erika első, Tóth Gábor 3. Csörnyei Csaba 4. lett.

Pecs Orfu 2016

Gratulálunk a kiváló eredményekhez és mindenkinek további sok-sok sportsikert kívánunk!