Tartalom találatai : 40287
Facebook

Korábbi híreink 2011

DÖKE-kosárkupával zárult a 2011. évi amatőr-kosárkupa sorozat

Március 12-én a DÖKE-kupa nyitotta a szezont, és december 10-én DÖKE-kupa zárta a 2011. évi amatőr kosárlabdakupa-sorozatot Komlón. A december 10-i kosárkupa igen jó hangulatban telt, 4 csapat részvételével. Beszámolóvideó.

Harmadik helyen zárta a DÖKE csapata a Borbála kupát (11.26)

Az amatőr kosárlabdakupa-sorozat újabb állomása november utolsó hétvégéjén került megrendezésre a Sportközpontban. A nevező csapatok száma a korábbi kupákhoz képest igen csak visszaesett, ugyanakkor a DÖKE kosarasai ezúttal is képviselték az egyesületet. A megjelent csapatok körmérkőzéseket játszottak egymással. A kupa kimondottan jó hangulatban telt, a megjelent csapatok barátságos hangulatú mérkőzéseket játszottak. A DÖKE csapatát a Takszöv majd az O-Fans csapata is legyőzte, így a dökések a dobogó 3. fokát szerezték meg.

Agro-Zselic kosárkupa (10.22)

A DÖKE lelkes kis kosárcsapata 4 mérkőzést játszott a Sportcsarnokban az Agro-Zselic kosárkupa keretében. A csapat a félidőkig valamennyi csapattal szoros meccset játszott, azonban a cserék hiánya igen csak megmutatkozott a 2. félidőben, és ez által a végeredményben is. Beszámoló

Elmarad a kosárlabdagála (10.15.)
A DÖKE kosárlabda-szakosztálya június 6-án hirdette meg a 2011 perces kosárlabdagálát. A rendezvényre a nevezési díj kedvezőbb volt, mint az utóbbi 5 évben valaha - különösen előnevezés esetén. A rendezvényre 22 fő regisztrált, és 10 fő regisztrációja volt érvényes (ők a nevezési díjat is befizették). A végső nevezési határidő 2011.október 14-én lejárt, további nevezésre nincs lehetőség! Figyelembe véve a nevezők rendkívül alacsony számát a DÖKE szervezőcsapata a rendezvény elhalasztása mellett döntött. A nevezési díjak visszafizetése a jövő hét folyamán történik.

,,Nyuszi ül a fűben” fűtőerőmű kupa (04.16.)
4 csapat részvételével zajlott az amatőr kosárlabdakupák újabb állomása a városi sportközpontban. Körmérkőzések keretében minden csapat minden csapattal összemérhette erejét. A DÖKE csapata elsőként a D-fans-t fogadta, akik az első félidőben fölényesen jobbnak bizonyultak. A második félidőt igaz a DÖKE nyerte, a fordításhoz ez kevésnek bizonyult: DÖKE (34) – D-Fans (52).
A Fanatic elleni mérkőzés is az első félidőben dőlt el, ahol a DÖKE 15 pontos hátrányba került. A 2. félidőben ismét sikerült lépést tartani az ellenféllel, sőt egy félidő alatt 31 pontot dobott a csapat, a meccs elején kialakult pontkülönbségből azonban nem tudtunk lefaragni.: DÖKE (50) – Fanatic (66).
Végül a Takszöv csapatával küzdöttünk. A végig kiélezett, 3. helyért zajló küzdelemben a DÖKE 3 ponttal maradt alul: DÖKE (40) – Takszöv (43), így a 4. helyért járó oklevelet vehette t az eredményhirdetésen.
A közös edzések egyre összeszokottabbá, rutinosabbá teszik a csapatot, ami a dobott pontszám és a pontkülönbségek terén meg is mutatkozik. Bízunk benne, hogy a közeljövőben a helyezésen is látszódni fog.

DÖKE-kupa nyitotta a 2011. évi kosárkupa-sorozatot Komlón (03.12.)

Az előnevezések értelmében március 12-én 5 csapat részvételével zajlott a DÖKE-kosárlabdakupa. A csapatok 2x15 perces körmérkőzéseket játszottak; mindenki mindenkivel megmérkőzött, így a végeredmény nagyobb valószínűséggel tükrözi a tényleges erőviszonyokat.