Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Megtört kézilabdásaink hazai veretlensége 2015

Megtört kézilabdásaink hazai veretlensége (02.27)

Február 27-én megkezdődött a DKKC számára a tavaszi idény a férfi kézilabda NB III-ban. Vendégük a bajnokaspiráns PTE PEAC I. csapata volt.

Miklós Zsolt István beszámolója:

Jól kezdték a komlói fiúk a mérkőzést, egészen a 23. percig 2-3 góllal folyamatosan vezettek, ekkor azonban gyors leindításokkal operált a vendég zöld mezes gárda, s a szünetre 5 gólos előnyre tettek szert.
A szünet után bekeményített a hazai csapat, aminek köszönhetően megkezdték a felzárkózást, azonban nem sikerült a bravúr, s oda lett a Komló hazai veretlensége.