Hetény - Komló 2014

Nem sikerült legyőzni a Hosszúhetényt kézilabdásainknak (11.14)

A DÖKE férfi kézilabda csapata legutóbbi bajnoki mérkőzésén a Hosszúhetény vendége volt Pécsváradon.

Miklós Zsolt István beszámolója:

A várakozásoknak megfelelően a vendéglátók kezdték jobban a mérkőzést egy 3:0-s sorozattal, majd elkezdett kapaszkodni a Komló, de 2-3 gólnál nem tudták jobban megközelíteni az ellenfelet az első játékrészben.
A második félidő eleje nem hozott jelentős változást az elsőhöz képest, majd az utolsó negyed órában meglépett a Hetény, s magabiztos 7 gólos sikert aratott, mellyel megkezdte a felzárkózást a dobogósok felé.