Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Bravúros döntetlen a BSZSE ellen

Bravúros döntetlent ért el kézilabda csapatunk (10.13)

Megszerezte első pontját hazai pályán a DÖKE komlói KC. A mérkőzés egyik főszereplője Hidasi volt, aki 11 gólt szerzett, ugyanakkor az egész csapat eredményes játékára szükség volt a pontmentéshez.

Az első tíz percben fej-fej mellett haladtak a felek, majd meglépett három góllal a vendég Hercegszántó. A 25. percben azonban már a Komló vezetett (9:8), melyet gyors gólváltás követett, s 11:10-es állásnál végződött az első felvonás.

A második játékrészt ott folytatták a felek, ahol az első 30 percet abbahagyták. A 36. perctől megtáltosodott a DKKC, s hat gólos előnyre tett szert, ami azonban csak az 58. percig tartott. Ekkor ugyanis elfogyott az előny (22:22), sőt egy hetesből a BSZSE szerzett vezetést alig fél perccel a mérkőzés lefújása előtt. A drámai végjátékban azonban Hidasi megszerezte 11. gólját, melynek köszönhetően pontot mentett a DÖKE KKC.