Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Harkánnyal mérkőzött kézilabda csapatunk

Tisztesen helytállt kézilabda csapatunk Harkányban (10.05)

Két nullapontos csapat találkozott a Tóth József Baranyai NBIII férfi kézilabda bajnokságában.  A vendéglátó az elmúlt év bajnoka a Harkány volt, míg a vizitáló komlói csapat az előző idény 4. helyezettje, így izgalmas küzdelem volt várható!

A vendég bányászvárosiak kezdték jobban a mérkőzést egy 3:0-s rohammal, azonban hamarosan 8:3 volt látható a mátrixtáblán. A komlói fiúk nem adták fel, s bár a félidőben 4 góllal vezetett a regnáló bajnok, a 44. percben kiegyenlítettek, majd át is vették a vezetést Singovszky röplabdás mozdulatával. (Ez egyesek szerint az éved gólja volt már most).
A fürdővárosiak egyre feszültebbek lettek, de rutinjuknak köszönhetően megszerezték idei első győzelmüket. Ugyanakkor a komlói gárdának nem lehet oka szégyenkezni, hisz tisztes helytállással vállalható vereséget szenvedett a bajnok otthonában.