Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/kezilabda/templates/doke/index.php on line 20

Nem bírt a DKKC a Harkánnyal

Nem bírt a DKKC a Harkánnyal (04.11)

Nehezen kezdték a gólgyártást a csapatok. Az első negyedóra végén mindössze egy tucat gólt látott a maroknyi szurkoló tábor. A szünetre 3 gólos előnyre tett szert a fürdővárosi csapat. A szünet után tíz percig tartotta magát a vendég Komló, majd a jobb és rutinos erőkből álló harkányi csapat megérdemelten nyert.

Jegyzőkönyv:

Harkány SE –DÖKE Komlói KC 32:20 (15:12)
Harkány Sportcsarnok, 57 néző
Játékvezetők: Szabó Attila, Teimel Zsolt

Harkány SE: Farkas-, Bachmann3, Benkő5, Erdős5, Szedlák12, Subert5, Koza1, Cserék: Tornai(k), Magyar, Varga1, Müller, Jósárt, Tepper.
Edző: Mezei Róbert.

DÖKE Komlói KC: Nagy-, Pintér2, Horávth6, Hidasi1, Singovszky1, Rendeki6, Bodor2, Cserék: Marton(k), Kusz, Miklós1, Putnoki1, Berkes.
Edző: Baráth Gyula.

Hétméteresek: 2/2, ill 1/1.
Az eredmény alakulása: 5.p: 2:2, 10.p: 4:4, 15.p:6:6, 20.p: 11:7, 25.p:14:8, 30.p: 15:12, 35.p:17:14, 40.p: 20:15, 45.p: 22:17, 50.p: 27:19, 55.p: 29:20, 60.p: 32:20.

Következik: DÖKE Komlói KC – PTE Medikus 2013. április 19. 19 óra Komló, Gagarin Iskola. A belépés díjmentes!