Facebook

Szilveszteri futások 2015

Szilveszteri futóversenyek (12.31)

Sok futó szereti sportosan zárni az évet. Az azonban már ritkább, hogy a szilveszteri buli előtt kettő versenyre is ellátogatnak a sportolás megszállottjai, ahogy tette ezt Hakszer Erika és Zsálig Ákos.

Az év utolsó napján, december 31-én rendezte meg a pécsi Melitta SE a Szilveszteri futóversenyt. A rajt és a cél a pécsi Plázánál volt.

A kiváló futóidőben a több mint 250 résztvevőnek a bevásárlóközpont környékén kellett 3 kilométert megtennie. A népes mezőnyben Dökés részt vevők is voltak. A nők között Hakszer Erika 12:43-as idővel 3. helyezést ért el.

A verseny után hangulatos bemutató és tombolasorsolás következett.

Délután 2 órakor Sásdon rendeztek Szilveszteri futást. Hakszer Erika és Zsálig Ákos hasznosan töltötte a napot, mert Pécsről egyenesen Sásdra mentek, hogy részt vegyenek ezen is.

A verseny pólójában kb. 350-en álltak rajthoz, hogy teljesítsék a rövid távot.
 A célban forralt bor és tea melegítette a résztvevőket. A tombolasorsoláson értékes nyeremények voltak, de sajnos nem kedvezett a szerencse.