Facebook

Agymenés 2015

Túlélték futóink a (N)agymenést (10.18)

A FutaPécs SE október 18-án rendezte meg a (N)agymenés versenyét a pécsi sípályán. A kíváncsiak 1 kört, az elszántak 3-at, az elvetemültek 5 kört tettek meg. Az 1 kör távja kb. 1 kilométer volt. A DÖKE futói is rajthoz álltak. Hakszer Erika, Zsálig Ákos az egykörös, Kántor Attila, Mészáros Zsolt, Helt Csaba az 5 körös távot választotta.

A meredek, csúszós lejtő leküzdése is gondot okozott, de utána még nehezebb volt felmászni a hegyre, a combizmot erősen igénybe vette. Futásról nem is lehetett itt beszélni.

Megfontolt lefelé menéssel és erőteljes fölfelé gyaloglással Hakszer Erika a női 1 körös versenyben ezüstérmet szerzett.

Minden Dökés sikeresen teljesítette a (N)agymenést, amit emlékéremmel jutalmaztak. Az izomláz csak másnap jelentkezett. Nagy-nagy elismerés az 5 kört teljesítőknek!