Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Adó 1%

Ajánlja adója 1%-át a DÖKE- nek!


Diák és Öntevékeny Körök Egyesülete
Adószám: 18305898-1-02


Támogatását köszönjük!

Facebook

V. DÖKE Napfordí-Tó-Futás

36 egyéni és 11 váltó indult az V. DÖKE Napfordí-Tó-Futáson (03.23)

2013. március 23-án immár 5. alkalommal rendeztük meg sikondai versenyünket. Az időjárás nem éppen tavaszi volt, ugyanakkor a legelszántabb futókat ez se tántorította el a tóparti futástól.

Eredmények:

Extra-tókör (2700 m):

1963-ban és előtte született férfiak:

1. Tasnádi László


 

1964 és 1983 között született nők:

1. Szatmári Adrienn
2. Hakszer Erika
3. Ürmösné Szepper Tímea
4. Turbéki Ágnes
5. Kormos Anikó
6. Megyeri Ferencné
7. Both Mónika
8. Mihály-Bede Mónika
9. Vidéki Andrea


 

1964 és 1983 között született férfiak:

1. Kerekes Bukta
2. Kálovics Ferenc
3. Szilágyi László
4. Kis István
5. Mészáros Zsolt
6. Kántor Attila


 

1984-ben és utána született nők:

1. Tasnádi Erika
2. Ürmös Bettina
3. Király Elizabeth Viktória
4. Frank Laura
5. Magyar Ildikó


 

1984-ben és utána született férfiak:

1. Ignácz Vendel
2.Török Tamás
3. Cseh Gábor
4. Varjú Norbert
5. Petz János


 

Nagy-Tókör (1300 méter)

Felső évfolyamos lányok:

1. Both Bianka


 

Felső évfolyamos fiúk:

1. Ürmös Krisztián
2. Litvai Attila


 

Kis-Tókör (800 méter)

Alsó évfolyamos fiúk:

1. Petz Balázs
2. Orsós Attila
3. Pörnecz Dávid
4. Budaházy Szabolcs
5. Fónai Szabolcs
6. Pörnecz Dániel
7. Litvai János


 

Nagy-Váltó

Vegyes párosok:
1. Szatmári Adrienn és Kerekes Bukta
2. Balogh Bettina és Ignácz Vendel
3. Hakszer Erika és Orosz Csaba
4. Szepper Tímea és Paján Csaba
5. Félix Tímea és Kis István
6. Nemes Mónika és Szilágyi László
7. Sztojka Kitti és Cseh Gábor


 

Férfi párosok:

1. Petz János és Varjú Norbert
2. Cseh Gábor és Török Tamás


 

Kis-Váltó

Felső évfolyamosok:

1. Litvai János és Litvai Attila


 

Alsó évfolyamosok:

1. Orsós Attila és Petz Balázs

A legidősebb (Tasnádi László) és legfiatalabb (Litvai János) induló a szervezők külön ajándékát vehették át.

További képek ITT.

A rendezvény a MOB támogatásával valósult meg. A rendezvényt az Emberi Erőforrás Minisztérium támogatta.    

A rendezvény további támogatója:

SPRINTER Futárszolgálat Kft