Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Szászvári falunap 2014

Remekeltek a DÖKE-futók a szászvári falunapon (08.23.)

Augusztus 23-án rendezték meg Szászváron a második falunapi futást. A résztvevők 3 táv közül választhatták ki a kedvükre valót. A legrövidebb táv 1 kilométeres volt, melyen csak gyerekek indulhattak. A középtáv 5,6 km, a leghosszabb pedig 12,5 km volt.

Mindhárom távon változatos terep fogadta a futókat, no és persze remek hangulat. A célban zsíros és lekváros kenyér fogadta a megfáradt versenyzőket.
Az esemény érdekessége volt, hogy a 12,5 kilométeres távon az első három férfiversenyző kéz a kézben haladt át a célvonalon, ezáltal a zsűri Fortunára bízta a döntést.

A DÖKE-futók ezúttal is remekeltek:

• A gyerekfutamon Pörnecz Dávid 3:51-es idővel győzött.
  • A középtávon Miklós Zsolt István bizonyult a leggyorsabbnak (26:50)
  • A hosszú távon Hakszer Erika női 2. helyezett lett (1:09:06)
  • A hosszú távon Orosz Csaba 1. helyen ért célba – hármas holtversenyben (56:52)