Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Sportos futónap - Két verseny egy napon

Sportos futónap - két verseny egy napon (04.28)

Április 28-án a futószakosztály tagjai még a tőlük megszokottnál is aktívabbak voltak: többen egy nap két versenyen (többen két félmaratonon!) is indultak.
A reggeli Sri Chinmoy Minimaraton 5 kilométeres távján Petre Gábor melegített be az esti futásra. Félmaratonon Ignácz Vendel kategória-győztes lett, Balogh Bettina a dobogó második fokára állhatott, Hakszer Erika pedig bronzérmet vehetett át. A félmaratoni távon futott még Kispál László és Tasnádi Tas is. Gyenizse Zoltán a maratoni távot küzdötte le: 3:53:24-es idejével 5. helyen végzett.

Este Orfűn folytatódott a futósorozat. Itt a délelőtti DÖKE-futók közül többekkel is találkozhattunk: Ignácz Vendel és Balogh Bettina immár a nap 2. félmaratonját teljesítette – így összességében egy maratont futva egy nap alatt. Petre Gábor Orosz Erikával párosban teljesítette a félmaratont, míg Tasnádi Tas a félmaratonra pár kör erejéig szintén beszállt húzni a mezőnyt.
Az esti mezőnyben a DÖKE-tábort gyarapította Geresics Krisztina és Tímea fémaraton váltóban, valamint Szebacher Zoltán egyéni félmaratonra vállalkozott.