Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Sárvár Félmaraton 2015

Sárvárról se üres kézzel tértek haza futóink (11.07)

19. alkalommal rendezték meg a Sárvárfürdő félmaratont, ahol a Dökét 4-en képviselték: Hakszer Erika, Zsálig Ákos, valamint Csörnyei Csaba és Csabáné (Nelli).

Ákos az 5 km-es versenyszámot teljesítette remek, 26:00 idővel, a félmaratont Hakszer Erika 1:49:02 alatt futotta, mellyel kategóriájában a dobogó második fokára állhatott. Nelli 1:30:52-es idővel az abszolút női mezőnyben 3. helyezést ért el, míg kategóriájában 2. lett. Csaba 1:30:15-ös egyéni csúccsal végzett, így a férfiak között 19., kategóriájában 8. lett.

A verseny után a rajtszámokkal igen kedvezményes áron vehették igénybe a Sárvári gyógyfürdőt, melyet kihasználva jó sokáig kényeztették magunkat a meleg gyógyvizekben.