Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Öt futónk vett részt a Bonyhád-Bátaszék futóversenyen

Öt futónk vett részt a Bonyhád-Bátaszék futóversenyen (03.30)

Az eredetileg március 16-ra tervezett futóversenyt a nagy hó miatt két héttel később, március 30-án rendezték meg. Bár az időjárás ekkor se éppen tavaszias volt, öt lelkes DÖKE-tagot ez se tántorított el a 23,8 kilométeres távon való részvételtől. A futók Bonyhád központjától rajtolva Mőcsényen és Kismórágyon át két masszívabb emelkedőt is leküzdve jutottak el a Bátaszék centrumába felállított célkapuig.

Hakszer Erika 2:00:34-es idővel abszolút női másodikként, s egyben kategóriájának győzteseként ért célba.

Jakus Gábor 1:38:27-tel a második leggyorsabb férfi célba érkezőnek bizonyult, amellyel egyben a DÖKE újabb kategória-győztest ünnepelhetett.

Rajtuk kívül a DÖKE színeiben futott Müller Róbert, Török Tamás és Tasnádi Tas, akik szintén sikeresen teljesítették a 23,8 kilométeres távot.