Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Négy Évszak Futás Tavasz 2013

Rekordlétszám a Négy Évszak Futás tavaszi fordulóján (04.21)

157 fő vett részt a négy állomásból álló futás első fordulóján. A félmaratoni táv negyedét (5275 m) 29-en teljesítették, a Minimaratonon (2000m) 34-en futottak, a Maratonka (1000m) futamon 28-an versenyeztek egymással, a Törp-maratonon (400m) pedig 25 gyermek futotta körbe a KBSK-salakpályáját. Az idei év újdonságán, a SPRINTER-futamon 41-en futottak, közülük mind az elődöntőbe, minde a döntőbe egyenes kieséssel jutottak a legjobbak.

Eredmények

Képek

Tóth Márió élménybeszámolója:

Nyárias idő fogadta a Négy Évszak futóverseny tavaszi fordulóján, mind a versenyzőket, mind pedig a lelkes szurkolókat.
Fura érzésekkel bennem érkeztem meg reggel negyed tízkor a KBSK futópályájára. Ezek előtt sosem indultam életem során egyetlen egy futóversenyen sem, ha jelen voltam akkor inkább segítettem, szurkoltam, fotóztam és tettem azt amit egy kívülálló tehet. Azonban ez a mai napon, (vagy inkább a mai naptól?) megváltozni látszódott. Pár hete megfogalmazódott bennem, hogy illene a most már több, mint 1 éves DÖKE pályafutásomat megkoronázni, és benevezni, majd indulni egy versenyen. Ez ma megesett. Jó érzés volt a sok bíztatás támogatás amit a verseny előtt, alatt és közben kaptam.
Sokan látogattak ki ezen a szép napon a versenyre, rengeteg induló is volt, és egy különlegesség, ami eddig nem volt fellelhető egy versenyen sem. SPRINTER futamban mérhették össze gyorsaságukat a rövidtávfutók, illetve a gyorsak. Mivel ezúttal „belülről” is láthattam a történéseket, így elmondhatom, hogy jó volt futni ezen a napon, és jó volt látni, hogy ha hátra tekintettem, vagy előre akkor mindenhol csak embereket láttam. A SPRINTER futam mellett természetesen megrendezésre került a Félmaraton, a Maratonka, a Törp-maraton és a Minimaraton kisebb, illetve hosszabb versenyek is.  Az eredményezettek között a mai napon is voltak különböző kategóriák életkor és nem szerint is.
A Négy Évszak Futás Tavaszi forduló idén is remek kikapcsolódást, és jó hangulatot biztosított, és bizonyította a DÖKE programjainak hírnevét.

A rendezvény a MOB támogatásával valósult meg. A rendezvényt az Emberi Erőforrás Minisztérium támogatta.