Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Nagyatádi 2/3 Maraton 2015

Kiváló eredményeket értek el futóink Nagyatádon (07.26)

Az immár 26. alkalommal rajtoló Ironman betétfutamán, a 2/3 maratonon öt DÖKE-tag állt rajthoz. A 28 kilométeres távon a futók jól megismerhették a nagyatádi pálya útvonalát a verseny 5 köre alatt.

Futóink ezúttal is remek felkészültségről és kiváló formáról tettek tanúbizonyságot: mind az abszolút mezőnyben, mind pedig saját kategóriájukban rendkívül előkelő helyen végeztek.

A több mint 700 fős férfi mezőnyben Csörnyei Csaba megnyerte kategóriáját, abszolútban pedig a 6. helyen végzett 1:56:35-ös időeredményével, míg Bognár László kategóriájában 4., abszolútban pedig 25. lett 2:04:09-es idejével.

A hölgyek közel 160 fős mezőnyében Csörnyei Csabáné Nelly az abszolút legjobbnak bizonyult a kiváló 1:56:40-es teljesítményével. Hakszer Erika 2:09:18-as idővel korosztályában a leggyorsabb lett, abszolútban pedig 6. Tasnádi Erika a női abszolút mezőny 34. helyén (korosztályos 22. hely) végzett 2:29:55-ös futásával.