Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Misina csúcstámadás 2015

Misina-csúcstámadáson is részt vettek futóink (10.04)

2015-ben a PSN ZRT 2. alkalommal rendezte meg a Misina- csúcstámadás futóversenyét Pécsett. Ennek délelőtti betét száma volt a Hauni-Tüke-futás. A DÖKE két futója, Hakszer Erika és Zsálig Ákos is részt vett a rendezvényen.

A rajt és a cél a Széchényi téren volt. A négy kilométeres táv közben a futók érintették a történelmi belváros gyönyörű részeit. Erika a női mezőnyben a 3. helyet szerezte meg. Ákos jó idővel teljesítette a távot.

A délutáni Misina-csúcstámadáson is voltak Dökések. A Széchényi térről a Misina Tv toronyig kellett eljutni. A 17,6 kilométeres szintes távon Mészáros Zsolt 1:42,22-es, Kántor Attila 1:46,53-as időt ért el.