Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Adó 1%

Ajánlja adója 1%-át a DÖKE- nek!


Diák és Öntevékeny Körök Egyesülete
Adószám: 18305898-1-02


Támogatását köszönjük!

Facebook

Mikulás-kupa úszóverseny

III. Mikulás-kupa iskolák közötti úszóverseny (12.09)

Egyesületünk futó- és triatlonszakosztálya bár úszóversenyeket nem szervez, a III. Mikulás Kupa városi iskolák közötti korosztályos úszóverseny egyik támogatójaként hozzájárult a gyerekek úszástudásának összeméréséhez.

Tóth Katalin, a rendezvény főszervezője az alábbiképpen foglalja össze az eseményt:

Eredményesen zajlott le  2013.12.09.-én a  III. Mikulás Kupa - Városi Iskolák Közötti Korosztályos Úszóverseny. A Kodály Iskola szervezésében harmadik alkalommal került megrendezésre a nagyszabású sportesemény a komlói tanuszodában. Ez alkalommal is képviseltette magát Komló város összes általános iskolája, 120 tanuló részvételével. Nagyon fontosnak tartjuk, hogy az iskolai úszásoktatásban minden gyermek vízbiztonságot szerezzen, illetve elsajátítson legalább egy úszásnemet. Ezen a versenyen tudunk minden évben teret biztosítani az iskolai úszásoktatásban részesülő gyerekek számára, hogy a megszerzett úszástudásukat összemérhessék.

Köszönettel tartozunk Komló Város Önkormányzatának az úszóverseny megvalósításához szükséges anyagi keret biztosításáért, a DÖKE és a Kalafarm Kft. támogatásáért, valamint a testnevelő kollégák kitartó munkájáért és a verseny sikeres lebonyolításához nyújtott segítségükért!
Gratulálunk a szép eredményekhez és további kitartó munkát kívánunk a testnevelő kollégáknak, valamint az úszni tanuló gyerekeknek!

Eredmények:

II. kcs., leány, 25 m hátúszás:
I. Németh Dorottya - Gagarin
II. Lugosi Fanni - Szilvás
III. Gungl Enikő - Szilvás
IV. Takács Kata - Kodály
V. Hargitai Réka - Kodály

II. kcs., leány, 25 m mellúszás:
I. Németh Dorottya - Gagarin
II. Póra Krisztina - Szilvás
III. Takács Kata - Kodály
IV. Horváth Kíra - Szilvás
V. Gungl Enikő - Szilvás

II. kcs., leány, 25 m gyorsúszás:
I. Németh Dorottya - Gagarin
II. Póra Krisztina - Szilvás
III. Gungl Enikő - Szilvás
IV. Lugosi Fanni - Szilvás
V. Reinhardt Kinga - Szilvás

II. kcs., fiú, 25 m hátúszás:
I. Fónai Szabolcs - Kodály
II. Molnár Máté - Felsőszilvás
III. Fehér Tibor - Szilvás
IV. Horváth Dávid - Szilvás
V. Szajkó Dániel - Gagarin

II. kcs., fiú, 25 m mellúszás:
I. Molnár Máté - Felsőszilvás
II. Horváth Dávid - Szilvás
II. Fehér Tibor - Szilvás
IV. Fónai Szabolcs - Kodály
V. Frazon Péter - Szilvás

II. kcs., fiú, 25 m gyorsúszás:
I. Horváthz Dávid - Szilvás
II. Fónai Szabolcs- Kodály
III. Fehér Tibor - Szilvás
IV. Molnár Máté - Felsőszilvás
V. Szajkó Dániel - Gagarin

III. kcs., leány, 50 m hátúszás:
I. Eperjesi Kíra - Kodály
II. Fehér Anna - Szilvás
III. Szpatár Hanna - Kodály
IV. Kispál Lilla - Kenderföld
V. Kovács Renáta - Gagarin

III. kcs., leány, 50 m mellúszás:
I. Fehér Anna - Szilvás
II. Eperjesi Kíra - Kodály
III. Kispál Lilla - Kenderföld
IV. Lukic Azra - Felsőszilvás
V. Szpatár Hanna

III. kcs., leány, 50 m gyorsúszás:
I. Eperjesi Kíra - Kodály
II. Fehér Anna - Szilvás
III. Szpatár Hanna - Kodály
IV. Kispál Lilla - Kenderföld
V. Pintér Imola - Szilvás

III. kcs., fiú, 50 m hátúszás:
I. Vadász Barna - Gagarin
II. Gyurka Benjámin - Kodály
III. Matyovszki Bence - Gagarin
IV. Hovorka Krisztián - Szilvás
V. Schuszter Ronald - Gagarin

III. kcs., fiú, 50 m mellúszás:
I. Hovorka Krisztián - Szilvás
II. Bodor ádám - Szilvás
III. Múth Ádám - Kodály
IV. Vanyek Szabolcs - Gagarin
V. Bischoff Martin - Gagarin

III. kcs., fiú, 50 m gyorsúszás:
I. Hovorka Krisztián - Szilvás
II. Gyurka Benjámin - Kodály
III. Benkő Szabolcs - Kodály
IV. Vadász Barna - Gagarin
V. Bischoff Martin - Gagarin

IV. kcs., 4 X 50 m váltó:
I. Szilvás:
   Fehér Sára
   Mester Barnabás
   Podpácz Gábor
   Rappál Koppány
II. Kodály 1:
   Czigler Richárd
   Donovál Márton
   Németh Zoltán
   Görföl Dominik
III. Gagarin:
    Schwarcz Botond
    Tóth Ádám
    Schuszter Nikolett
    Gyurovszki Liliána
IV. Kodály 2:  
     Csoknyai Kata
     Wágner Balázs
     Balázs Bálint
     Múth Balázs

Összesített eredmény:
I. Szilvás: 64 p.
II. Kodály: 59 p.
III. Gagarin: 36 p.

A vándorserleg a Szilvási Iskolához vándorolt idén :)