Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Katlanfutás 2013

I. Katlanfutás (07.31)

2013-ban debütált Nagyharsányban a Katlanfutás. A DÖKE futóit Szarvas-Fekete Lilla képviselte ezen a rendkívül hangulatos és színvonalas versenyen.

Lilla beszámolója:

Az I. Katlanfutás az Ördögkatlan Fesztivál keretein belül volt megrendezve. Nagyon örültem, hogy Kisharsány környékén is adott volt egy ilyen lehetőség. A gyerekfelügyeletet is könnyen megoldottam, a nagyszülők által, amíg futottam. Két táv közül lehetett választani, a rövid táv 3,5 km, a hosszú táv 7 km volt. Én az utóbbit választottam. Az útvonal Nagyharsány-Villány Sauska pincészet-Nagyharsány volt, végig a bicikliúton. Jó sok futó összejött erre a remek örömfutásra, mind a kicsi, mind a nagyobb távon. Útközben frissítőpontok gondoskodtak a hűsítésről, a célban pedig egy csodálatos, egyedi fából készült befutóérmet kapott minden célba érkező. Sőt, féltávon, illetve a célban még finom villányi borokat is lehetett kóstolni. Sorsolás is volt, ahol számos szép pólót, könyvet, Budapest Maraton 7 km-es távra szóló jegyeket, illetve borokat sorsoltak ki. Sajnos nem nyertem, pedig kb. 50 % esélyem lett volna rá, annyi szép tárgynyereményt húztak ki. Jól esett ez a 7 km-es futás, szerencsére nem volt az a túl nagy hőség, kicsit járt a levegő. Nagyon jól éreztem magam, igen jó kis szervezés volt, jövőre is biztosan fogok menni. :)

Gratulálunk Lilla és köszönjük, hogy elvitted a DÖKE hírét erre a versenyre is!