Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Adó 1%

Ajánlja adója 1%-át a DÖKE- nek!


Diák és Öntevékeny Körök Egyesülete
Adószám: 18305898-1-02


Támogatását köszönjük!

Facebook

DÖKE VI. Napfordí-TÓ-Futás 2014

54 egyéni és 16 váltó vett részt a DÖKE VI. Napfordí-TÓ-Futásán (03.15)

Kellemes tavaszi idő fogadta március idusán a Sikondára látogatókat. A tavak mellett megrendezett futóversenyen összesen 54 egyéni és 16 váltó vett részt.

Az Extra-tókör elnevezésű 2700 méteres távon 26-an futottak, a felsősöknek meghirdetett 1300 méteres Nagy-tókörön 10-en vettek részt, míg 18 alsós indult a 800 méteres Kis-tókörön. Nemenként az első három helyezett éremdíjazásban részesült.

Eredmények:

Extra-tókör (2700 m):

1964-ben és előtte születettek:
Nők:
1. Hakszer Erika
Férfiak:
1. Bognár László
2. Tasnádi László
3. Helt Csaba

1965-1984 között születettek:
Nők:
1. Varju Edit
2. Megyeri Ferencné
3. Kormos Anikó
Férfiak:
1. Kutasi Péter és Kerekes Bukta
2. Horváth László
3. Horváth Csaba és Lévai Attila

1985-ben és utána születettek:
Nők:
1. Tasnádi Erika
2. Varga Rebeka
Férfiak:
1. Halász Ádám
2. Bagosi László
3. Cseh Gábor

Nagy-tókör (1300 m):
Lányok:
1. Szpatár Hanna
2. Dobai Ramóna
3. Fehér Anna
Fiúk:
1. Kiss Balázs
2. Ürmös Krisztián
3. Gálffy Gyula

Kis-tókör (800 m):
Lányok:
1. Somodi Petra
2. Rumli Antónia
3. Halász Eszter
Fiúk:
1. Pörnecz Dávid
2. Horváth Dávid
3. Fehér Tibor

 

A váltók versenye is rendkívül izgalmasan alakult: 5 alsós, 4 felsős és 7 "nyílt futamos" (abszolut) váltó versenyzett a dobogósoknak járó érmekért.

Eredmények:

Abszolút váltó (felnőtt) – 2x1300m:
1. Tasnádi Erika és Kutasi Péter
2. Balogh Bettina és Tasnádi Tas
3. Ürmösné Szepper Tímea és Halász Ádám



Felsős váltó – 2x800m:
1. Grisnik Sára és Ürmös Krisztián
2. Litvai Attila és Gálffy Gyula
3. Szpatár Hanna és Kiss Balázs



Alsós váltó – 2x800m:
1. Pörnecz Dávid és Budaházy Szabolcs
2. Fehér Tibor és Kispál Dániel
3. Rumli Antónia és Begovácz Márk

További képek ITT

 

A rendezvény a MOB támogatásával valósult meg. A rendezvényt az Emberi Erőforrás Minisztérium támogatta.