Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Borvidék Félmaratonon is meglett a dobogó

A Borvidék-Félmaratonon is eljutottak a dobogóig a DÖKE-futók (05.11)

2013-ban immár 4. alkalommal rendezték meg a Borvidék Félmaratont Szekszárdon. A verseny sajátosságait a jelentős szintkülönbség és a fröccsöket is kínáló frissítőpontok jelentik, melyeknek köszönhetően több száz résztvevő rajtolt a 23,35 kilométeres távon. Ezt a "félmaraton-pluszt" csodás környezetben tették meg a futók. DÖKE-tagok közül Szatmári Adrienn volt a legeredményesebb, aki női abszolút győztesként ért célba. Kerekes Bukta kategóriájának 2. helyezettjeként szintén felállhatott a dobogóra az ünnepélyes eredményhirdetésnél.